SEMINARIRUUMI DEKO

MITMEL ERINEVAL MOEL

Seminari mõiste on ehk ühekülgne, kuid selle all võib mõista mitmesuguseid koosviibimisi: koosolek, ajurünnak, vastuvõtt, külalisesineja, töötuba jms.

Dekoratsioonid seminarile on vajalikud juhul, kui on soov atmosfääri muuta, argisest eristuda, pidulikkust või iseloomu lisada vms. Või on lihtsalt ruum liiga kõle ja ei teki piisavalt hubast tunnet, mis näiteks ajurünnaku stiilis koosviibimisel oleks soodustavaks teguriks.
Sageli sobivad laudasid ilmestama lilled. Kui on pikad lauad, siis piklikud lilleseaded, kui on väiksemad lauad, siis piisab ka üksikust lillest.
Juhul, kui osalejate pilgud suunatakse konkreetses suunas: ekraan, esineja vms. ja selle ette jääb vaadeldavat ruumi, siis sobiksid kindlasti lillleseaded sellesse tsooni põrandale, kõnepuldile või ekraani ümber.
Seminar on reeglina väga valgusküllases ruumis, mistõttu soovitame pigem eluslille kasutust, kuigi kõik sõltub konkreetsest ruumist ja eesmärgist. Kui seminaril on konkreetne teema, siis on tore ka teemat esiletõstvaid dekoratsioone lisada. Näiteks, kui tutvustatakse uut tootesarja, mille peamiseks toimeaineks on mentool, siis võib lisada piparmündi teemalisi dekoratsioone jne.

Me saame aidata Sind igas projektis

SEDA LÄBI LOOMINGULISTE IDEEDE, INNOVAATILISTE LAHENDUSTE & PÜHENDUMISE

VÕTA ÜHENDUST