Projekti kirjeldus

Üritus: Beyond koeratoidu tutvustamine @ Dokfoto

Idee: Purina Eesti tutvustas uut preemiumklassi koeratoitu Purina Beyond. Oluline märksõna see juures oli: naturaalsed koostisosad.

Kohe väga-väga lahe oli ühele ägedale koeratoidu lansseerimisüritusele dekonaudi poolt kaasa aidata. Ainult naturaalsete koostisosadega koeratoit – no vääramatu jõuga suundusid mõtted heinapakkide, otse-peenralt-porgandite ja muu sellise kraami juurde … ja nii ta välja kukkus.

P.S üritusele said kutsutud peamiselt koerad (no hea küll, peremehed ja perenaised said loa kaasa tulla), ja kohale saabusid teiste hulgas eesti popimad instakoerad ning tundus, et uus toit maitses neile imehästi :-). Koerte saatjatele pakuti suupisteid, mille juurde tegime temaatilised toidusildid. Kui tegemist uue koeratoidu tutvustamise üritusega, siis kont assotseerub esimesena teemaga. Pisikesed detailid, aga ei miskit juhuslikku.

Ja lõpetuseks rippusid fotokeskuse seintel IMELISED fotod neist vahvatest koertest, mistõttu tehti fotooksjon ning raha annetati heategevuseks. Geniaalne 🙂 Oksjoni juures polnud Dekonaudil suurt miskit panust, lihtsalt sildid fotode all.

Aitäh Taevas!
Fotod: Dekonaut.