Projekti kirjeldus

Üritus: Latitude 59 @ Kultuurikatel

Idee: Ükssarvikud – eestist on neid 4 tk välja kasvanud – kindlasti lubab eestlaste võimekus loota, et startimas on veel mõni ükssarvik. Igal juhul dekos lähtusime justnimelt ükssarvikutest ja eestimaast.

Latitude59 on Eesti suurim tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverents.
Võimas ja suuremahuline sündmus koos sama võimsate ettevalmistustega. Rõõmuga panustasime selles viimases ka omaosalusega. Ehitasime Meetestonia väljapaneku ja dekosime ka investorite ala.
Meetestonia väljapanek koosnes mõtteliselt neljast alast, mille kõigi ühisosaks olid ükssarvikud. Piltlikult öeldes siis eesti kaunitest viljapõldudest väljakasvavad ükssarvikud (idufirmad, mille väärtus ületab miljard dollarit).
Tootsime näiteks Startup Estoniale metallist punase ükssarviku kiige, mis mõjus väga efektsena. Invest in Estonia ilmestamiseks tootsime ükssarviku vedrukiiged. Need said täitsa täiskasvanu mõõtu ja toonid said timmitud viljapõldude toonides.
Mängulisust lisasid ka Work in Estonia makramee ripptoolid ning e-resdentsi võrkkiiged. Koos taustaseina, 3D pilvede ja suurte kõrreliste kimpudega moodustus täitsa atraktiivne “boks”.

Aitäh JOLOS!