LAUAPLAAN & LAUASILDID

MITMEL ERINEVAL MOEL

Iga ürituse puhul peab korralduse juures mõtisklema muu hulgas ka selle üle, kuidas kutsutud söögipoolist naudivad. Kui on püstijala üritus, siis pea sellel teemal pikemalt peatuma. Kui aga lauas istumisega üritus, siis tasub mõelda, kas on parm ise külalised suunata teatud kombinatsioonides laudadesse istuma või on parem, kui see toimub täiesti juhuslikult. Kui ise laudkonnad kombineerida, jääb üle veel otsustada, kas laudkonnas on nimelised kohad või võivad külalised laudkonna piires ise oma koha valida.

Lauaplaan aitab inimesel leida oma laudkonna. Lauasilt märgistab laua, et igaüks leiaks oma laua. Iga taldriku juures võib olla inimese nimega silt. Lauaplaani võib vormistada väga erinevatel viisidel. Käsitööna paberist, arvutis kunundatuna ja väljaprindituna, ekraanil kuvatavana, peeglil kirjutatuna, klaasil kirjutatuna, suupistetena rippuvatena jne, jne.

Lauasildid võivad olla ka ilma lauaplaanita, lihtsalt meeleolu loomiseks. Näiteks ürituse teemaga seonduva stilistikaga, tujutõstva loosungiga või muul viisil.

Me saame aidata Sind igas projektis

SEDA LÄBI LOOMINGULISTE IDEEDE, INNOVAATILISTE LAHENDUSTE & PÜHENDUMISE

VÕTA ÜHENDUST