FIRMAPEO DEKO

MITMEL ERINEVAL MOEL

Dekoratsioonid firmapeole – siin lähtume täielikult ürituse iseloomust. Kas on mõni stiil, mida soovid jälgida. Või dikteerib hoopis ruum ürituse iseloomu. Kas soovid pidulikku, festivalilikku, industriaalset, garaaźilikku, moodsat, teatraalset, filmiteemalist, firma sümboolikast lähtuvat või hoopis kosmoseteemalist. Kõik on võimalik.

Kõige olulisem on kooskõla – alates külalistele saadetud kutsest, ürituse eesmärgist, üldisest keskkonnast, kommunikatsioonist jne,jne,jne.

Tavaliselt vajab kõige enam dekoratsioone lava – seal on kõigi pilgud ja miski võiks sealset tegevust toetada, illustreerida, silmarõõmu pakkuda.

Meie sotsiaalmeedia ajastul on väga oluline mõelda ka fotonurgale / fototaustale kas võiks üritusele tekitada paiga, kus inimesed saavad pilte teha ja emotsioone talletada/jagada.

Võimalusel võiks mõelda ka sissepääsu dekoreerimisele, et juba tulles saaksid külalised mõnusa emotsiooniga vastu võetud.

Söögilauadade puhul saab lähenda mitmeti. Kui inimesed istuvad laudkondades, siis miskit võiks nende silma rõõmustada: kas küünal, lilled, meeleolu loov käsitöö silt või muu temaatiline. Elu näitab, et tihti on valgusolud kesised nendel laudadel, seetõttu võiks mõelda küünaldele, LED lahendustele vms, et lauad oleksid kutsuvad, hubased ja kenad. Ainult dekoratiivne elemnt jääb lihtsalt ööpimeduses tihti märkamatuks. Kui üritus on seisulaudadega, siis ei ole dekoratsioonid ilmtingimata vajalikud. Võib ka ainult osadele laudadele dekoratiivseid elemente lisada.

Buffet laudadel on hea valgus ja tore on, kui toit on kenasti presenteeritud. Tihti pakub ka catering firma pisut dekoratsioone, aga kui on spetsiifiline stiil, siis võiks juurde miskit temaatilist mõelda.

Ja ülejäänud sõltub peo stilistikast – kui palju seda oleks vaja “välja mängida” ning toetada.

Loading...
Loading...

Me saame aidata Sind igas projektis

SEDA LÄBI LOOMINGULISTE IDEEDE, INNOVAATILISTE LAHENDUSTE & PÜHENDUMISE

VÕTA ÜHENDUST